• 24 XI 2023r. - Teatrzyk ,,Jarzynowa awantura"

• Teatrzyk "Jarzynowa awantura" został przygotowany i wystawiony przez drugoklasistów. Obejrzały go trzy grupy przedszkolne. Został zorganizowany w zakresie profilaktyki zdrowego żywienia w ramach programu ,,Owoce, warzywa i produkty mleczne w szkole".

Po przedstawieniu wszyscy wzięli udział w uczcie owocowej przygotowanej przez kl. 2 i oddział przedszkolny.

• SZKOŁA DO HYMNU 2023/2024

• W piątek 10 listopada  przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 zaśpiewaliśmy „Mazurka Dąbrowskiego”. W ten sposób nasza szkoła włączyła się we wspólne świętowanie kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

• Śniadanie daje moc 2023/2024

• Nasza szkoła po raz kolejny przyłączyła się do programu edukacyjnego „Śniadanie Daje Moc”. Celem akcji jest promowanie zasad zdrowego odżywiania oraz zwiększanie świadomości uczniów na temat roli śniadania.