• 27 IV 2023r. - Udział klasy 1 w szkolnym konkursie czytelniczym ,,W świecie baśni i bajek".

•   W eliminacjach szkolnych organizowanych przez bibliotekę wzięło udział ośmioro pierwszoklasistów.

I miejsce z pełną punktacją zdobyła Zofia Roguska.

II miejsce zajął Mikołaj Wąsowski.

Na III miejscu uplasowali się: Oliwia Poławska, Piotr Kowalski, Jan Świętochowski i Paweł Włoga.

W konkursie uczestniczyli też Mikołaj Podgórski i Radosław Ruciński.

Wszystkim gratulujemy szerokiej wiedzy w tej dziedzinie.

• Słynna poetka Renata Odorczuk z wizytą w naszej szkole

W ramach Światowego Dnia Książki odbyło się doniosłe wydarzenie w naszej szkole, mieliśmy zaszczyt gościć poetkę - Renatę Odorczuk. Jej światowej sławy poezje mieli okazje wysłuchać uczniowie klas V - VIII. Renata Odorczuk zaprezentowała swoją twórczość, w której nawiązuje do miłości, Boga i ojczyzny. Wszyscy uczestnicy spotkania z ogromnym wzruszeniem wsłuchiwali się w recytowane przez autorkę wiersze.
      Składamy serdeczne podziękowania pani Renacie Odorczuk.