• 2023/2024

• Witamy w klasie pierwszej

• Dzień zdrowego śniadania

• Niech żyje bal! Zabawa karnawałowa w naszej szkole - 8.02.2024r.

• Dzień zdrowego śniadania

• Dzień Bezpiecznego Internetu.

W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu w klasie pierwszej odbyła się lekcja na której uczniowie otrzymali kilka rad i wskazówek   jak dbać o bezpieczeństwo w Internecie i co robić, gdy nas coś zaniepokoi.

• ANDRZEJKI

Uczniowie klasy I uczestniczyli w Andrzekach szkolnych w ramach których odbyło się spotkanie z dietetyczką, dzieci przygotowały zdrowe przekąski biorąc udział akcji Masterchef Junior. Następnie była wspólna zabawa tanczna klas 1-3.

• Wycieczka pierwszoklasistów do Warszawy

1.12.2023 r. - Mikołajkowy wyjazd do Warszawy. Odwiedziliśmy Smart Kids Palanet, czyli Centrum Mądrej zabawy. Następnie udaliśmy się do Wielkiej Fabryki Elfów na PGE Narodowym, dzieci uczestniczyły w różnych zabawach, na koniec najmłodsi spotkali się ze Świętym Mikołajem. Była to wycieczka pełna wrażeń i magii.

• Uczniowie klasy pierwszej wzięli udział w tegorocznej edycji "Nocy Bibliotek". W ramach której uczniowie obejrzeli film "Pamiętniki Tatusia Muminka".

• Dzień zdrowego śniadania

• Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. To najlepszy start w nowy dzień. W dniu 20.11.2023 r. uczniowie klasy pierwszej przygotowali wielką śniadaniową ucztę. Poznali zasady zdrowego odżywiania się  oraz przypomnieli reguły zachowania się przy stole. Dzieci z entuzjazmem uczestniczyły w podjętej akcji. Śniadanie było przepyszne :)

• ZAWODY GIMNASTYCZNE WĘGRÓW 2023

26.11.2023r uczennice klasy I wzięły udział w Zawodach Gimnastycznych Węgrów 2023. Reprezentacja Naszej Szkoły zdobyła 2 miejsce.